Popietė „Mano mielas draugas"

Spalio 8 dieną Vaikų literatūros skyriaus žaislotekoje vyko popietė „Mano mielas draugas“, skirta Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Vaikų literatūros skyriaus bičiuliai Jurbarko vaikų dienos centro lankytojai, taip pat ištikimiausi interneto skaityklos lankytojai. Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina Navickenė papasakojo kodėl minima ši diena. Po to vaikai pasakojo apie savo auginamus gyvūnus, jų nuotykius, dalijosi patirtimi, kaip juos prižiūrėti.
Perėję į interneto skaityklą, renginio dalyviai susiskirstė į keturias komandas – joms reikėjo sėsti prie kompiuterių spręsti kryžiažodį „Gyvūnai“. Užduotys buvo sėkmingai įveiktos, o vaikai grįžo į žaisloteką – ten laukė viktorina „Mano mielas draugas“. Komandoms teko atsakyti į klausimus ir atlikti įvairias užduotis: sugalvoti gyvūnams vardus, minti mįsles ir pan. Azarto buvo daug, vaikai įgijo naujų žinių ir smagiai praleido laiką.
Atsisveikindama su popietės dalyviais, Lina palinkėjo: „Mylėkime savo augintinius, dėkokime jiems už tai, kad mūsų gyvenimus jie padaro spalvingesnius ir gražesnius“.

2015-10-20

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.