Konferencija / diskusija „Koks mūsų Nemunas ir gyvenimas Panemunėse“

2019 m. birželio 18 d. vyko konferencija ir diskusija „Koks mūsų Nemunas ir gyvenimas Panemunėse“.

Vykusios konferencijos ir diskusijos vadovai – Jurbarko r. savivaldybės viešosios bibliotekos vyriausioji metodininkė Lina Lukošienė ir Lietuvos kultūros politikos instituto direktorius Antanas Staponkus.
Renginio pradžioje visus gausiai susirinkusius svečius ir pranešėjus sveikino Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius ir Ministro Pirmininko patarėja Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė.
Konferencijos metu buvo pristatyti pranešimai apie upių ir intakų vandenų apsaugą bei tinkamą jų naudojimą; gamtos išteklių ir kultūros paveldo vertybių reikšmę ir apsaugą, apie pagrindinius ekonominius, socialinius ir kultūrinius gerovės kūrimo aspektus. Pranešimą apie Nemuną ir jo intakų vandenų švara skaitė LR aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos agentūros atstovas Gintautas Sabas, pranešimą tema „Mokslininkų skola Nemunui“ skaitė Vilniaus universiteto gamtos mokslų prof. Kęstutis Kilkus ir daugelis kitų, kurie įžvelgė reikšmingas problemas galimai laivybai Nemunu ir galimus jų sprendimų būdus; pristatyta kultūros paveldo apžvalga, bei poreikis plėtoti ekologinį žmonių švietimą (vykusio renginio programa čia).
Pranešimus skaitė aplinkos, kultūros ministerijų bei kitų intstitucijų ir Jurbarko rajono atstovai.

DSC07524

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.