Prasmingai praleisk vasarą! #DalinkisVasara

#DalinkisVasara: šią vasarą norėčiau... o ką galėčiau?

Europos informacinių paslaugų tinklas Eurodesk Lietuva nuo 2011 m. organizuoja mobilumo vasarą skatinimo kampaniją #DalinkisVasara. Šios kampanijos tikslas – pristatyti veiklų galimybes ir paskatinti jaunus žmones prasmingai praleisti vasarą naudojantis mobilumo galimybėmis: keliauti, lankytis festivaliuose, savanoriauti, susirasti darbą, dalyvauti jaunimo mainuose ar vasaros stovykloje. Dalintis vasara – tai naudotis galimybėmis, fiksuoti įspūdžius ir kurti istorijas!

Užsukęs į www.žinauviską.lt portalą ar „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras rasi įdomios ir vertingos informacijos, pasiūlymų ir patarimų, o jei nežinai, kaip nori praleisti savo vasarą, atsakymą rasi pasitelkęs informatyvią programėlę – tereikia paspausti keletą pasirinkimų!

Šiemet dėmesys sutelktas į šešias svarbiausias temas:
festivalius Lietuvoje
jaunimo mainus
keliones
sezoninį darbą
stovyklas užsienyje
trumpalaikę savanorystę
Visgi veiksmai nevyks vien tik už ekrano – kreipkis į artimiausią Eurodesk Lietuva atstovą savo mieste ir prisijunk prie informacinių renginių!

Sek naujienas: Eurodesk Lietuva pasiūlys ne vieną konkursą, nes mainais už galimybes norės išgirsti tavo istorijas!

Iškilus klausimams drąsiai kreipkis Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos valstybėse ir teikiantis išskirtinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Eurodesk pagrindas yra informacija apie finansavimo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė) Europoje. Taip pat yra įtraukiama informacija kitomis jaunimui aktualiomis temomis.

dalinkisvasara-190510-fbcover

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.