NATO 70 EGZAMINAS - LAIMĖK KELIONĘ Į NATO BŪSTINĘ BRIUSELYJE!

2019 m. minime net dvi istorines sukaktis – NATO įkūrimo 70-metį ir Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines. Šia proga Lietuvoje pirmą kartą vyks NATO egzaminas, kurio pagrindinis prizas – galimybė išvykti į NATO būstinę Briuselyje. Dalyvaukite NATO egzamine ir švęskime drauge!

KADA IR KUR? NATO egzaminas vyks dviem etapais:
I etapas – internetu, adresu nato70.lt, 2019 m. kovo 29 d., pasirinktu laiku tarp 9-19 val.
II etapas – gyvai Vilniuje 2019 m. rugsėjo 14 d., jame dalyvaus 70 pirmajame etape geriausiai pasirodžiusių dalyvių
KAS GALI DALYVAUTI? Egzamine gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai ir gyventojai vienoje iš šių kategorijų: moksleiviai, profesionalai bei plačioji visuomenė. Egzaminas vyks trimis kalbomis: lietuvių, lenkų ir rusų.
KAIP DALYVAUTI? Norintys laikyti egzaminą iki numatytos egzamino pradžios privalo užsiregistruoti ir gauti registracijos patvirtinimo laišką iš www.nato70.lt. Čia galima rasti ir egzaminui pasiruošti padėsiančią medžiagą. Egzaminą galima laikyti naudojantis kompiuteriu ar bet kuriuo kitu turimu išmaniuoju įrenginiu. Vienai egzamino sesijai yra skiriamos 45 minutės. Pasinaudokite proga egzaminą laikyti ir Jurbarko viešojoje bibliotekoje (Vilniaus g. 4, Jurbarkas)!

NATO egzaminas Lietuvoje organizuojamas pirmąjį kartą. Laikykime NATO egzaminą ir prisiminkime, kodėl kiekvienam Lietuvos gyventojui svarbu, kad jau 15 metų esame NATO dalimi!

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.nato70.lt, @nato70.lt (Facebook ir Instagram) ir Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.  Projektą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė, partneriai – LR Krašto apsaugos ir Užsienio reikalų ministerijos, informacinis partneris – portalas Delfi.lt,. Organizatorius – Baltijos pažangių technologijų institutas. Projektą finansuoja NATO Viešosios diplomatijos padalinys.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.