Girdžių bibliotekos filialas džiaugiasi įkurtuvėmis

Birželio 18 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus patalpose atidarytas Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Girdžių filialas.
Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Rasida Kalinauskienė ir Girdžių seniūnijos seniūnas Mindaugas Dilys. Pastatą ir patalpas pašventino Girdžių Šv. Marijos Magdalietės parapijos klebonas – kun. Saulius Pavalkis.

Susirinkusieji turėjo galimybę ne tik apžiūrėti bibliotekoje eksponuojamą kraštotyrininko Vytauto Lekučio parodą „Įžymūs Girdžių krašto žmonės“, bet taip pat susipažinti su knygos „Girdžiai: istorijos atodangos“ leidyba, apie kurią jiems papasakojo viena iš sudarytojų Laimutė Milašauskienė.

Renginyje muzikinį kūrinį susirinkusiems skyrė Girdžių seniūnijos seniūnas Mindaugas Dilys, muzikinę-literatūrinę programą dovanojo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus mokiniai, o koncertą – Vadžgirio vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Šebukai“ (vad. Lina Lukošienė).

Girdžių bibliotekos filialas lankytojų lauks darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Jurbarko rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Girdima

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.