Nuotaikingai atšvęstas Jurbarko viešosios bibliotekos įkūrimo 80-metis

Spalio 27 d.  nuotaikingai atšvęstas Jurbarko viešosios bibliotekos veiklos 80-metis ir užbaigtas jubiliejinių renginių ciklas. Teatralizuoto vakaro metu Jurbarko Konstantino Glinskio teatro aktoriai ir Viešosios bibliotekos darbuotojai nukėlė šventės dalyvius į 1935-uosius metus. Autentišką atmosferą padėjo sukurti iš Vilniaus atvykusios  „The Ditties“ dainininkės.
Teatralizuoto renginio metu buvo rodomas filmas apie Jurbarko viešosios bibliotekos įkūrimą, svarbiausius istorinius faktus, vadovus, darbuotojus ir svečius. Filmą galite peržiūrėti čia.
Renginio metu prisiminta buvusi direktorė Nijolė Masiulienė – jai padėką už ilgametį vadovavimą Viešosios bibliotekos kolektyvui įteikė Seimo narys Ričardas Juška. Jis taip pat pasveikino visą bibliotekos darbuotojus.
Padėkos raštą Viešosios bibliotekos kolektyvui įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Su Viešosios bibliotekos 80-mečiu sveikino  administracijos direktorė Vida Rekešienė  ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys.
Nuoširdžiai dėkojame už sveikinimus Jurbarko turizmo ir informacijos centro direktorei Gaivai Mačiulaitienei, Senovinės technikos muziejaus vadovui Justinui Stoniui, kitiems bibliotekos bičiuliams.
Viešosios bibliotekos darbuotojai pagerbė ir šventines dovanėles įteikė rėmėjams ir bibliotekos bičiuliams.
Šventinis renginys užbaigtas, kai į užtemdytą salę buvo įvežtas tortas su 80 žvakučių. Po renginio visi svečiai pakviesti prie šventinio vaišių stalo.
Daugiau nuotraukų rasite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-10-30

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.