Viešojoje bibliotekoje „Skaitytojų vaikų diena“

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka švenčia gražų savo veiklos 80-metį. Ta proga visą savaitę (nuo spalio 21 d. iki spalio 27 d.) organizuojami įvairūs renginiai. Spalio 24 d. buvo organizuojamos ekskursijos ir renginiai vaikams. Nuo pat ankstyvo ryto Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos su šypsenomis sveikino Jurbarko vaikų darželio „Nykštukas“ auklėtinius. Vaikai ne tik apžiūrėjo gyvūnų ir paukščių iškamšų parodą, bet ir pabėgiojo Viešosios bibliotekos parke.

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos penktokai su lietuvių kalbos mokytoju Sauliumi Ambrazaičiu apžiūrėjo visus Viešosios bibliotekos kampelius ir įdomiai pasišnekučiavo su bibliotekos personalu.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Aldutė Masaitytė parengė viktoriną vaikams apie paukščius ir gyvūnus. Dėl geriausiosios komandos vardo ir prizų rungėsi Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos 4 a klasės mokiniai. Juos į biblioteką atlydėjo mokytoja Rita Urbutienė.

Vakarop drąsiausieji ir gudriausieji Vaikų literatūros skyriaus skaitytojai ieškojo paslėpto lobio. Pastatytos pilys, surimuoti eilėraščiai, išspręstos matematinės užduotys ir kryžiažodžiai nuvedė tris šaunius piratus: Klaudijų, Mantą ir Liutaurą prie lobio.

2017-10-25

 

 

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.