Eugenijaus Ignatavičiaus naujausios knygos „Baltieji stulpai“ pristatymas

Lapkričio 4 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje kraštietis Eugenijus Ignatavičius pristatė savo naujausią knygą „Baltieji stulpai". Paklaustas, kodėl taip pavadino knygą, autorius papasakojo, kaip vaikystėje stebėdavęs pro langą šiaurės žarą ir debesys slinkdavo balti kaip stulpai. Tie „baltieji stulpai“ jam asocijuojasi su žmonių dvasiomis, kurios neleidžia mums nuklysti, mums pražūti.

Eugenijus Ignatavičius atskleidė, kad rašymo ritmo neturi, bet galvoje nuolat turi idėjų, po ilgesnės pertraukos nežino, kurios griebtis. Jam malonu, kai pabaigia juodraštį, paskui jį  reikia dailinti, šlifuoti kaip skulptoriui.

Gerų žodžių knygos „Baltieji stulpai" autoriui negailėjo lituanistas Antanas Pocius. Eugenijaus Ignatavičiaus kūrybos kalba yra labai vaizdinga, turininga, turtinga leksika, gyvybingi veikėjų charakteristiką praturtinantys dialogai. Knygoje yra įvardijama daug negatyvių reiškinių, bet Antano Pociaus nuomone, jie neprislegia. 

Bibliotekai Antanas Pocius padovanojo Simono Stanevičiaus raštų fotografuotinį leidinį.

Jurbarko viešosios bibliotekos vyriausioji metodininkė Lina Lukošienė sudainavo lietuvių laiudies dainą. Ištraukas iš Eugenijaus Ignatavičiaus naujausios knygos skaitė Konstantino Glinskio mėgėjų teatro aktorius Mindaugas Balčaitis.

2016-11-07 

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.