Renginys „Izraelio diena Jurbarke"

Spalio 26 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko renginys „Izraelio diena Jurbarke“, kuriame dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, nepaprastasis ir įgaliotasis Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky, Kauno žydų bendruomenės pirmininkas Gercas Žakas, skulptorius Dovydas Zundelovičius, Anna ir Gregory Zundelovitch, Izraelio ambasados Lietuvoje atstovės Liana Jagniatinskytė ir Anna Maizel. 

Sveikinimo žodžius susirinkusiems pasakė Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Darius Auglys ir Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos kunigas Mindaugas Kairys.

Renginio metu buvo atidaryta fotografijų paroda „Popiežiaus Pranciškaus viešnagė Izraelyje“. Paroda bus eksponuojama iki lapkričio 9 d.

Skulptorius Dovydas Zundelovičius pristatė kuriamo paminklo žydų bendruomenės atminimui įamžinti Jurbarke projektą ir jo maketą.

Renginio metu buvo paskelbti ir apdovanoti mokinių piešinių konkurso „Piešiu Jeruzalę“ laureatai ir nominantai. Piešinių konkurso komisijos pirmininkė Rasa Grybaitė paskelbė laimėtojus, o apdovanojimus jiems įteikė Izraelio valstybės ambasadorius Amir Maimon ir Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Buvo apdovanoti ne tik mokiniai, bet ir jų mokytojai.

Muzikinėmis programomis renginio nuotaiką skaidrino senovinės muzikos ansamblis „Tocco musicale“, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojų ansamblis, kanklininkės ir šokių kolektyvas.

Visi renginio dalyviai buvo vaišinami žydų kulinarinio paveldo skanumynais, kuriuos gamino Jurbarko viešosios bibliotekos darbuotojos Lina Lukošienė, Laima Pernarauskienė, Jūratė Korsakaitė  ir Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Nijolė Paulikienė.

2016-10-27

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.