Garsiniai skaitymai

Rugsėjo 1 d.  Jurbarko Jaunimo parke vykusio šventinio renginio „Pradedam“ metu vyko garsiniai skaitymai, kuriuos organizavo Viešoji biblioteka.  Plakatą su šūkiu „Knygas skaitantys žmonės gyvena ilgiau“ laikė Austėja, Brigita ir Radvilė. Renginį pradėjo bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė pasveikinusi visus su mokslo ir žinių diena.
Pradinukai Klaudijus  ir Titas  skaitė E. Mieželaičio „Kiškis Piškis“  ir Z. Gaižauskaitės „Žiogas pievoj vasarojo“ eilėraščius, gimnazistės  Meda, Kamilė ir Danielė pasidalino savo mėgstamiausių kūrinių ištraukomis iš: A. de Sent Egziuperi „Mažasis princas“, Jennifer Niven „Papasakok man apie tobulą dieną“ ir A. Škėmos „Balta drobulė“.  Skaitė ne tik mokiniai, bet ir vyresniosios bibliotekininkės Lina Maziliauskienė ir Jūratė Korsakaitė.
Skaitymų metu uoliausieji klausytojai obuoliais ir saulėgrąžų žiedais buvo apdovanoti  Meškėno (Lina Maziliauskienė). O skaitovams palaikyti mikrofoną ar vartyti knygelių puslapius padėjo Varna (fondų organizavimo skyriaus vedėja Laima Pernarauskienė). Nuoširdžiai dėkojame visiems skaitovams ir klausytojams.
2016-09-02

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.