Išgražėjusi biblioteka laukia kraštiečių sueigos renginiuose

Viešoji biblioteka ne tik ruošiasi kraštiečių sueigos renginiams, bet ir pasipuošė naujomis fotografijų ir tapybos darbų parodomis.
Pirmosios fotografijų parodos „Sapnuoju Lietuvą" autorius yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys Romualdas Augūnas. Ekspoziciją sudaro fotografijos-pasakojimai apie Lietuvą iš 1960-2010 metų laikotarpio. Žmogaus psichologinis portretas R. Augūno darbuose yra toks pat svarbus, gal net svarbesnis už didingus gamtos vaizdus.
Antrąją fotografijų parodą „Dzūkijos moterų gyvenimas" pristato  Aleksandra Pojawis ir Łucja Januszko iš Lenkijos Punsko srities. Nuotraukose - jaunos merginos, apsirengusios tautiniais kostiumais, kuriuose ypač pastebimi lietuviškam folklorui būdingi ornamentai, bei puikūs dekoratyviniai elementai, o fone - Punsko krašto apylinkių kraštovaizdis.
„Pastelinės tapybos darbų parodą“ bibliotekoje eksponuoja ir jurbarkietis tapytojas Zigmas Morlencas.  
Viešojoje bibliotekoje veikia ir dvi literatūrinės parodos: „Ateik, pakeliauki su savo draugais – svetingai sutiks Veliuona" ir  „Dviejų milžinų miestas", skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 405 metų sukakčiai.
Šventės dieną bibliotekos skverelį papuoš, o temstant suteiks ir šviesos, vaikų dekoruoti sodo žibintai.
Kviečiame visus jurbarkiečius, kraštiečius ir visus miesto svečius apsilankyti bibliotekoje rugpjūčio 26 d., dalyvauti ne tik šventės renginiuose, bet ir apžiūrėti išgražėjusią biblioteką.
2016-08-25

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.